Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on whatsapp
Share on email

İstanbul Çocuk Etkinlikleri için Kidymap Önerileri

İstanbul çocuk etkinlikleri; ailece katılabileceğiniz, çocuk gelişimini destekleyen ve birlikte keyifli vakit geçirmenizi sağlayan etkinliklerdir. İstanbul’da çocuğunuz için hem eğlenebileceği hem de eğlenirken yeni şeyler öğrenebileceği tarzda pek çok etkinlik gerçekleşiyor. Ancak bu etkinlikleri takip etmek bir hayli zor. Sizin için İstanbul’un en sevilen çocuk etkinlik mekanlarından birkaçını listeledik.

İstanbul Çocuk Etkinlikleri İçin Öneriler

Oyun canavarı miniklere oyun atölyeleri

Oyun atölyelerinde çocuğunuz hem sanatla tanışır, hem de  pek çok aktivite ile yaşıtlarıyla sosyalleşme imkanı bulur. İstanbul’da bulunan oyun atölyeleri arasından Deniz Yosunu Atölye Evi, Atölye Çora, İyi Cüceler ya da İstanbul’da pek çok şubesi bulunan Muzipo Kids gibi mekanları tercih edebilirsiniz. Bunların yanı sıra 4-14 yaş aralığındaki çocukların sanata ilgilerini arttırmayı amaçlayan Rahmi Koç Müzesi Eğitim Atölyesi gibi farklı alternatifleri de değerlendirebilirsiniz.

Ebeveynler olarak çocuklarınızla birlikte katılabileceğiniz gelişim atölyesi arıyorsanız KindyRoo’yu değerlendirebilirsiniz. 6 haftalık bebeklerden 5 yaşına kadar olan tüm bebek ve çocukların ebeveynleriyle birlikte katıldıkları KindyRoo etkinlikleri, kaliteli ve keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak.

Pratik ve eğlenceli kaçamaklar için alışveriş merkezleri

Çocuklarınız için düzenli katılabilecekleri kurs ve aktivite merkezlerinin yanı sıra alışveriş merkezlerinin etkinliklerini de değerlendirebilirsiniz. Özellikle son dönemlerde alışveriş merkezlerinde çocuklara yönelik, gelişimlerini destekleyen çok fazla aktivite gerçekleşiyor. Bunun için İstanbul çocuk etkinlikleri kapsamında gidebileceğiniz AVM’ler; Emaar Square Mall, İstinye Park, Cevahir AVM, Forum İstanbul AVM…

Macera dolu bir günün sırrı; tema parklar

İstanbul çocuk etkinlikleri içerisinde en çok tercih edilen yerler arasında tema parklar bulunuyor. İstanbul Akvaryum’da ailece balıkların gizemli ve büyüleyici dünyasına yolculuğa çıkabilir, İsfanbul’da birbirinden eğlenceli ve aksiyon dolu oyuncaklarla vakit geçirebilirsiniz.

İstanbul çocuk etkinlikleri arasında spor dolu etkinlikler

İstanbul’da çocuğunuzun doyasıya eğlenip spor yapabileceği spor merkezlerinin olduğunu biliyor muydunuz? Çocuklarımızın kendilerine güç, denge, koordinasyon, çeviklik, esneklik ve sosyal beceri kazandırabilecekleri bir platform olan My Gym, eğlence dolu anlar sunuyor.

Spor merkezinin yanı sıra Paintball da çocukların çok sevdiği etkinlikler arasında yer alıyor. Dilerseniz Kidymap filtreleme aracı sayesinde kendinize en yakın Paintball sahalarını bulabilirsiniz.

Bu yazıyı diğer aileler ile paylaş!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email